samochod-dostawczy-duzy

Wielkie samochody

Od zawsze byłem fanem motoryzacji i gdy byłem małym chłopcem tata puszczał mi stare, amerykańskie filmy, gdzie na pierwszym planie występowały ogromne samochody dostawcze. Byłem na tym punkcie strasznie zakręcony i moi opiekunowie to widzieli. Pamiętam jak dostałem na mikołaja zdalnie sterowane auto dostawcze z zieloną przyczepką, było najlepsze w całej miejscowości i przez jakiś rok chodziłem z czołem podniesionym ku górze.

Jednakże później czasy zaczęły się zmieniać, rodzice znajomych byli bogatsi i mój samochodzik stał się już bardzo pospolity, patrząc na niego na tle zabawek innych kolegów. Miłość do wielkich samochodów została jednak we mnie na kolejne lata. Później gdy co raz to nowsze telewizje były dostępne na kablówce, zacząłem interesować się tirami. Postanowiłem oczywiście, iż zostanę kierowcą jednego z nich i będę woził do USA opony. Do dziś nie wiem skąd w tak małym chłopcu taka pasja do mimo wszystko męskiej rozrywki.

 

Niestety jestem już duży i mimo, że motoryzacją interesuję się mocno do dziś, to nigdy nie kupiłem swojego tira. Nie miałem też okazji prowadzić tak wielkiej bestii i doświadczyć tego uczucia. Sądzę jednak, że życie jeszcze przede mną i kiedyś uda się chociaż na chwilę posmakować smaczków z marzeń mojej młodości. Wszak w imię idei i maksymy, że marzenia są po to żeby je spełniać nie mogę postąpić inaczej. Przejechać się wielką ciężarówką lub cysterną po amerykańskiej Route 66 to było by zdecydowanie to, czego pragnę i czuję, że miłość do aut dostawczych jeszcze by we mnie urosła.

Categories: samochody dostawcze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *