opel_astra_iii_8

Używane czy nowe?

W dzisiejszych czasach samochód to standard, bez którego ciężko jest sobie poradzić. Każdy kupując samochód chciałby, aby on mało palił, był odporny na eksploatacje a do tego aby po kilku latach można było go sprzedać w dobrej cenie.
Kupując auto nowe z salonu mamy na 100% pewne, że już po pierwszym roku stracimy jakieś 10-15% wartości, co jest dość dużą ilością. Jeżeli decydujemy się na kupno nowego samochodu, to najlepiej abyśmy jeździli nim już dopóki się nie rozleci.
Auta używane mają to do siebie, że kupujemy trochę kota w worku, ponieważ niczego w dzisiejszych czasach nie możemy być pewni, czy przebieg jest realny, czy samochód nie jest powypadkowy etc.
W najgorszej sytuacji są samochody dostawcze, które za granicą mogły być eksploatowane tak, że niektórym ludziom to się nawet nie śniło.

Wiadomo, jak to jest w firmach, nikt za bardzo nie przejmuje się samochodem służbowym, wiec na pewno będzie nam trudno znaleźć dobry używany samochód dostawczy. Ze swojego rodzaju pomocą w ostatnim czasie idzie Opel, który ma dość atrakcyjne oferty jeżeli chodzi o samochody dostawcze. Ceny opla są dość konkurencyjne, a do tego jest to marka, która utrzymuje się na rynku od długiego czasu i daje sobie radę. W ofercie Opla możemy znaleźć np. Opel Vivaro, który moim zdaniem spełnia warunki wygodnego a jednocześnie pojemnego auta dostawczego.

http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody/samochody-uzywane/

Categories: samochody używane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *