truck-1030846_960_720

Oferta samochodów dostawczych Opel od krakowskiego dealera

Dealer Opel Kraków pragnie przedstawić Państwu ofertę swoich samochodów dostawczych i przyczep. Nasze pojazdy to światowa klasa, o czym możemy przekonać się czytając wiele pozytywnych opinii w magazynach motoryzacyjnych. Oferujemy samochody dostawcze dla firm i przedsiębiorstw, zarówno tych bardzo doświadczonych jak i dopiero wchodzących na rynek. Posiadamy również bogatą ofertę pojazdów, które z pewnością zainteresują osoby prywatne.


Dysponujemy samochodami o rozmaitych ładownościach i dopuszczalnych masach całkowitych. Oferowane przez nas małe auta dostawcze posiadają ładowność od półtorej tony wzwyż. Posiadamy duża gamę pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do trzy i pół tony, których ładowność kształtuje się na poziomie od dwóch do dwóch i pół tony. Takie pojazdy mogą prowadzić kierowcy posiadający wyłącznie kategorię B. Oferujemy również cięższe auta dostawcze, o dopuszczalnych masach całkowitych do pięciu ton i ładowności od trzech do trzech i pół tony, oraz mini-ciężarówki o ładownościach nawet do ośmiu ton, a dopuszczalnej masie całkowitej do dziesięciu i pół tony.

Zapraszamy do salonu naszego dealera, gdzie nasi doradcy wybiorą dla Państwa odpowiednie pojazdy. Istnieje możliwość zakupu na raty z korzystnym oprocentowaniem. Samochody dostawcze Kraków to moc, trwałość i doświadczenie. Decydując się na współpracę z naszym dealerem możesz oczekiwać pełnej satysfakcji.

Categories: Samochody, samochody dostawcze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *