uzywane_samochody_opel

Jak kupić tanio dobry samochód?

Zakup używanego samochodu pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy w porównaniu do zupełnie nowego pojazdu. Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody dostawcze czy wszelkie inne – wiedz, że masz duży wybór na rynku używanych samochodów. Ale pewnie zapoznałeś się już z mrocznymi historiami i twardymi nonsensami i wiesz, że zakup samochodu używanego może to być pole minowe.

Ten przewodnik zawiera wskazówki, które pomagają zminimalizować ryzyko niespodzianek związanych z zakupem samochodu. To ile wydasz na samochód – ostatecznie zależy od samego samochodu. Istnieje jednak wiele sposobów na zmniejszenie końcowego rachunku.

 

Roczne samochody używane są dużo tańsze niż nowe samochody!

 

Załóżmy, że nowy samochód ma cenę ok. 28 500 złotych. Ale w momencie, kiedy jest mija rok – kosztuje tylko 21 000 złotych – co oznacza spadek o ponad 27% w ciągu pierwszych 12 miesięcy. W drugim roku stopa amortyzacji prawdopodobnie spowolni mniej więcej połowę (a więc drugi rok, ten przeciętny samochód straciłby około 3,750 złotych).

 

Zbieranie rocznego modelu znacznie zmniejszy koszty początkowe. Są wyjątki, jeśli wybierasz model renomowany. Marki, które mają największą wartość, (zazwyczaj chodzi o Mercedesa i Porsche) mają status samochodu luksusowego i ich wartość czasem nawet z czasem się zwiększa.

 

Najtańsze samochody na rynku

 

Aby oszczędzić czas i energię, starając się to opracować, specjaliści od samochodów wiedzą co poradzić wszystkim, którzy kupują pojazd dla siebie. Możesz porównać bieżące koszty różnych modeli, w tym tych, które chcesz kupić, w kilku witrynach, możesz zobaczyć za ile sprzedaje je dealer Opla a za ile lokalny komis. Postępuj zgodnie z tymi zasadami, aby znaleźć najlepsze samochody w najmniejszych cenach.

http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody/samochody-uzywane/

Categories: Samochody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *